PÁRTY VYBAVENÍ

Štítky

Cena

Od
Do

Nabízíme vám mnoho produktů a doplňků pro uspořádání párty a pro výzdobu různých oslav a akcí. Bez ohledu na to, zda se jedná o soukromé oslavy, firemní večírky, svatby nebo festivaly, naše párty vybavení nabízí vše pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry.

V sortimentu párty vybavení u nás můžete najít různé produkty, jako jsou dekorace, kostýmy, balonky, doplňky pro stolování a další prvky, které pomohou udělat vaši akci jedinečnou, nezapomenutelnou a zábavnou.

Kvalitní párty vybavení je navrženo s ohledem na praktičnost, estetiku a zábavnost. Nabízíme ho v různých stylech, barvách a tematických provedeních, aby vyhovovalo individuálním preferencím a potřebám zákazníků. Bez ohledu na to, zda preferujete elegantní či komický vzhled, retro atmosféru nebo moderní design, v této kategorii si vyberete to, co vám nejlépe vyhovuje.

Latexový balonek číslo 1 - 30 cm Latexový balonek pastelové barvy s potiskem číslice 1. Balonek lze nafukovat vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek číslo 1 - 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek číslo 3 - 30 cm Latexový balonek pastelové barvy s potiskem číslice 3. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek číslo 3 - 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek číslo 4 - 30 cm Latexový balonek pastelové barvy s potiskem číslice 4. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek číslo 4 - 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek číslo 2 - 30 cm Latexový balonek pastelové barvy s potiskem číslice 2. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek číslo 2 - 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek číslo 6 - 30 cm Latexový balonek pastelové barvy s potiskem číslice 6. Balonek lze nafukovat vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek číslo 6 - 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Lampion kulatý 35 cm zlatý Dekorativní závěsný lampion s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. - K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko. Rozměry: 35 cm.

Lampion kulatý 35 cm zlatý

Party Deco

60 Kč bez DPH: 50 Kč

Detail

Lampion se světýlkem 30 cm bílý Dekorativní závěsný lampion se světýlkem. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. Rozměry: 30 cm. Balení: 1 ks. 2 baterie tipu AAA nejsou součástí balení.

Lampion se světýlkem 30 cm bílý

Party Deco

103 Kč bez DPH: 85 Kč

Detail

Lampion kulatý 20 cm šampaň Dekorativní závěsný lampion s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko. Rozměry: 20 cm.

Lampion kulatý 20 cm šampaň

Party Deco

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Lampion kulatý 35 cm šampaň Dekorativní závěsný lampion s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. - K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko. Rozměry: 35 cm.

Lampion kulatý 35 cm šampaň

Party Deco

60 Kč bez DPH: 50 Kč

Detail

Latexový balonek bílý se srdíčky 30 cm Bílý balonek se srdíčky, celoplošný potisk, jako romantický dárek nebo jen tak. Balonek vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.

Latexový balonek bílý se srdíčky 30 cm

Party Deco

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Lampion kulatý 35 cm růžový Dekorativní závěsný lampion s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. - K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko. Rozměry: 35 cm.

Lampion kulatý 35 cm růžový

Party Deco

60 Kč bez DPH: 50 Kč

Detail

Lampion se světýlkem 20 cm bílý Dekorativní závěsný lampion se světýlkem. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. Rozměry: 20 cm. Balení: 1 ks. 2 baterie tipu AAA nejsou součástí balení.

Lampion se světýlkem 20 cm bílý

Party Deco

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Latexové balonky Happy New Year metalické 6 ks Latexové balonky Happy New Year - metalické, které vám pomohou vyzdobit a doladit váš silvestrovský večer. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i héliem. Balonky dodáváme v mixu dvou barev. Barva: zlatá + stříbrná. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Lampion kulatý 35 cm bílý Dekorativní závěsný lampion s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. - K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko. Rozměry: 35 cm.

Lampion kulatý 35 cm bílý

Party Deco

60 Kč bez DPH: 50 Kč

Detail

Latexové balonky Avengers 6 ks Klasické nafukovací latexové balonky s motivy známých hrdinů Avengers. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 22, 8 cm (9"). Doba vznášení: cca 6 hod. Balení: 6 ks.

Latexové balonky Avengers 6 ks

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Latexový balonek Baby Mickey 30 cm Latexový balonek s obrázkem postavičky Baby Mickey v různém barevném provedení. Balonek lze naplnit vzduchem i heliem. Rozměry: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Baby Mickey 30 cm

Qualatex

17 Kč bez DPH: 14 Kč

Detail

Košíčky na muffiny s puntíky - 6 ks Košíčky na muffiny, s puntíky. Balení obsahuje 6 ks. Rozměry: 5 x 7,5 x 5 cm

Košíčky na muffiny s puntíky - 6 ks

Party Deco

33 Kč bez DPH: 27 Kč

Detail

Konfety stříbrná kolečka -15 g Stříbrné konfety kolečka se dají využít na jakékoliv akci, oslavě či party. Stačí konfety rozházet po stole a máte část dekorace hotové. Konfety jsou také určeny pro plnění do průhledného balonku. Velikost: 15 g. Balení 1 ks.

Konfety stříbrná kolečka -15 g

Party Deco

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Krabička na výslužku hnědá Thank You - 10 ks Papírová krabička na výslužku ve velikosti 19 x14 x 9 cm - s potiskem old Cream a nápisem Thank You

Krabička na výslužku hnědá Thank You - 10 ks

Party Deco

239 Kč bez DPH: 198 Kč

Detail

Konfety zlaté hvězdičky 30g Zlaté konfety na stůl a dekoraci ve tvaru hvězdiček. VELKÉ 30 gramové balení hvězdiček ve velikosti 10 mm.

Konfety zlaté hvězdičky 30g

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Korunka pro princezny s modrými kameny - stříbrná Stříbrná korunka s modrými kameny pro opravdové princezny. Vhodná pro všechny princeznovské party a oslavy narozenin. Lze ji také použít jako rekvizitu do fotokoutku nebo divadla.
Konfety St. Patrick's Day 70g Konfety St. Patrick's Day jsou ideálním doplňkem na den sv. Patrika. Irský svátek, který se slaví po celém světě. Balení: 70 g.

Konfety St. Patrick's Day 70g

Amscan

113 Kč bez DPH: 93 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo