Silvestrovská party

Štítky

Cena

Od
Do
Papírová brčka černo-bílá - 10 ks Papírová brčka která se budou hodit na jakoukoliv oslavu narozenin. Mohou skvěle posloužit jako dekorace, brčka máme v mnoha barvách je pouze na vás jakou barvu si vyberete. Barva: černo - bílá. Balení: 10 ks.
Vystřelovací konfety Stříbrné - 60 cm Vystřelovací konfety, vystřelují do výšky až 7 metrů. Vhodné na moment překvapení. Barva: Stříbrná. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Konfety Push pop - stříbrné Konfety push pop lze využít pro moment překvapení oslavence a naráz vystřelit nebo s nimi dopředu ozdobit například stůl. Další možností je použití konfety do průhledných balonků, kde vypadají skvěle. Velikost: cca 8 mm. Barva: stříbrná. Balení: 1 ks.

Konfety Push pop - stříbrné

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

BIO brčka papírová bílá 12 ks BIO brčka která se budou hodit na jakoukoliv oslavu narozenin nebo správnou party kde bude hodně drinků. Mohou skvěle posloužit jako dekorace i na valentýnské akce a samozřejmě i k doplnění svatební party. Barva: bílá. Balení: 12 ks.
Party nápis zlatý metalický Happy New Year 90 cm Banner nápis Happy New Year, vhodný na silvestrovké dekorace a další novoroční akce.  Velikost: 10 x 90 cm. Balení: 1 ks.
Party závěs metalický stříbrný - hvězdičky 100 x 200 cm Závěs do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru.  Rozměr: 100 x 200 cm. Balení: 1 ks.
Papírové ubrousky - pruhované Happy New Year 20 ks Papírové ubrousky pruhované s nápisem Happy New Year, vhodné na silvetrovský večer do kombinace s kelímky talířky apod. Dohromady vytvoří dekoraci stolu na vaši akci. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Balonky 13 cm - pastelově sv. růžové - 100 ks Malé balonky o velikosti 13 cm vhodné pro doladění dekorace nebo do balonkové girlandy.   Balonky jsou určeny pro plnění pouze vzduchem. Průměr: 13 cm.Obvod: 41 cm.Objem: 1,1 l.Možnost potisku: ne.Balení: 100 ks.
Party závěs fialový 90 x 250 cm Party závěs v růžové barvě do dvěří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské párty doma či v baru.  Tímto jednoduchým party doplňkem, dotáhnete každou oslavu k dokonalosti. Velikost 90 x 250 cm. Balení: 1 ks.
Papírové party ubrousky Happy New Year 20 ks Papírové ubrousky Happy New Year, skvělé doladění vašeho stolu na konci roku! Počet: 20 ks
Party závěs rose gold 90 x 250 cm Party alu závěs v rose gold barvě do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru. Velikost 90 x 250 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis silvestrovský Happy New Year 13 x 360 cm Silvestrovský party nápis ve zlaté barvě s glitrovým nápisem Happy New year, který je proložen stříbrnými hvězdami. Délka: 360 x 12,7 cm. Balení: 1 ks.
Vystřelovací konfety zlaté hvězdy - 40 cm Vystřelovací konfety, vystřelující do výšky až 7 metrů. Obsahuje konfety ve tvaru hvězdiček. Barva: zlatá. Velikost: 40 cm. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Party závěs metalický rose gold - kostičky 100 x 200 cm Závěs do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru.  Rozměr: 100 x 200 cm. Balení: 1 ks.
Papírové čepičky holografické zlaté 6 ks Party čepičky ve zlaté barvě, které se hodí na narozeninovou oslavu, party nebo také silvestr. Vhodné pro kombinaci se stejným balením stříbrných čepiček. Velikost: 15, 5 cm. Balení: 6 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo