Narozeniny - Pink rosegold

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Sada na balonkovou girlandu Rose gold - 3m Sada pro výrobu balonkové girlandy Rose gold 3 m. Dokonalá DIY sada balonků k vytvoření girlandy, na vaší oslavu narozenin, firemní večírek silvestrovskou party ale i svatbu. Luxusní dekorace party během chvíle. Balony byly vždy základní složkou dekorace pro každou příležitost, nicméně v nedávné době balonkové girlandy a balonkové instalace explodovaly jako balón. Dekoratéři začali rozvíjet propracované, sofistikované a luxusní dekorace, oblouky a art form foto-koutky. Nyní si můžete vytvořit stylové balonkové girlandy přímo na Vaší party s využitím našich kvalitních balonkových girlandových sad. Veškeré myšlení, navrhování a styling byly provedeny pro váš jediný úkol; naplnit balonky konfetami, nafouknout a sestavit. Naše sady byly pečlivě zpracovány a pečlivě testovány, aby bylo zajištěno, že máte naprosto vše, co potřebujete k vytvoření profesionální girlandy o minimálním rozměru 3 m. Každá sada obsahuje barevně laděné balonky o rozměrech od 13 cm do 30 cm. Balení obsahuje i konfety určené k naplnění průhledných balonků, pro docílení efektu plněného balonku. Za pouhých 45 minut budete mít ohromující balonkovou girlandu v jednom z našich designových barevných rozsahů připravených být hrdě vystaven jako úžasná dekorace. Sada obsahuje: 78 ks balonků PÁSKU NA GIRLANDU oboustranné samolepící terčíky obrázkový návod
Dortová svíčka Pink rosegold - Happy Birthday 12 cm Svíčka s balonky a nápisem Happy Birthday v rosegold barvě vhodná k ozdobení jakéhokoliv dortu nebo muffinu. Rozměr: 6,2 x 11,3 cm. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 50 metalická rosegold 8 cm Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 50. Barva: metalická rosegold. Balení: 1 ks.
Svatební konfety Pink rosegold mix 12 g Konfety v rosegold mixu, vhodné na svatbu i narozeninové oslavy. Balení obsahuje 12 gramů. Balení: 1 ks.
Papírové talířky metalické rose gold - Happy Birthday 6 ks Papírové tylířky v metalické rose gold barvě a nápisem Happy Birthday vhodné do kombinace s ostatními produkty této barvy. Rozměr: 18 cm. Balení: 6 ks.
Papírové ubrousky metalické rose gold - Happy Birthday 20 ks Papírové tylířky v metalické rose gold barvě a nápisem Happy Birthday vhodné do kombinace s ostatními produkty této barvy. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové kelímky metalické rose gold 6 ks Papírové kelímky v metalické rose gold barvě vhodné do kombinace s ostatními produkty této barvy. Objem: 220 ml. Balení: 6 ks.
Svíčka narozeninová číslice 18 metalická rosegold 8 cm Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 18. Barva: metalická rosegold. Balení: 1 ks.
Papírový ubrus Pink rosegold 120 x 180 cm Papírový ubrus je perfektní volbou na rosegold party. Po party stačí ubrus vyhodit a váš stůl zůstane bez špinavých skvrn. Doporučujeme zakoupit společně s dalšími produkty. Rozměr: 120 x 180 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo