Silvestrovská party

Štítky

Cena

Od
Do
Dortové svíčky Stars - metalické zlaté 5 ks Dortové svíčky ve tvaru hvězd jsou umístěny na zápichu pro jednoduchou instalaci na dort nebo Muffin. Rozměry se zápichem: 6,5 cm Balení: 5 ks
Dortové svíčky zlaté perleťové - 12 ks Dortové svíčky ve zlaté barvě, vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. Balení: 12 ks Velikost: 6 cm
Dortové svíčky stříbrné perleťové - 12 ks Dortové svíčky ve stříbrné barvě, vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. Balení: 12 ks Velikost: 6 cm
Dortové svíčky žralok 5 ks Svíčky ve tvaru žraloka jsou skvělou dekorací na narozeninový dort. Balení: 5 ks.

Dortové svíčky žralok 5 ks

Godan

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Dortové svíčky barevné s puntíky, 24 ks s držátky Dortové svíčky dlouhé v krásných barvách opatřené puntíky. Udělají radost každému oslavenci, nejen dětem. Rozměr: 11 cm. Balení: 24 ks.
Dortové svíčky růžový mix se třpytkami 24 ks Dortové svíčky vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. V balení jsou barvy: bílá, béžová, světle růžová, růžová. Velikost: 14,5 x 0,6 cm. Balení: 24 ks.
Dortové svíčky s glitrovým nápisem Happy Birthday 12 ks Svíčky v bílé barvě a se zlatým glitrovým potiskem Happy Birthday jsou skvělou dekorací na narozeninový dort. V balení jsou i držátka na svíčky. Balení: 12 ks.
Dortové svíčky Mořská panna 5 ks Svíčky ve tvaru mořské panny a koníka jsou skvělou dekorací na narozeninový dort. Balení: 5 ks.

Dortové svíčky Mořská panna 5 ks

Godan

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Dortové svíčky s držátky 24 ks - 6 barev Dortové svíčky v modré, zelené, žluté, červené, růžové a fialové barvě s držátky pro bezproblémové upevnění na dort. Udělají radost každému oslavenci, nejen dětem. Balení: 24 ks svíček a 12 ks stojánků.
Dortové svíčky Stars - metalické Rose Gold 5 ks Dortové svíčky ve tvaru hvězd jsou umístěny na zápichu pro jednoduchou instalaci na dort nebo Muffin. Rozměry se zápichem: 6,5 cm Balení: 5 ks
Svíčka narozeninová číslice 7 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 7. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 8 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 8. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 9 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 9. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 60 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 60. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 7 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 7. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 8 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 8. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 9 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 9. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 6 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 6. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 30 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 30. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 4 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 4. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 5 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 5. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 50 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 50. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 3 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 3. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 4 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 4. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture