Party stolování

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Vánoční ubrousky s motivem Dřevěných ozdob 33x33cm
Vánoční ubrousky s motivem Vánoční strom 33x33cm
Dekorace okraje stolu - růžovo zlaté střapce - 300 cm Dekorace okraje stolu Vám pomůže s dekorací vašeho candy baru nebo rautového stolu na Vaší party nebo oslavě.  Rozměry: 80 x 300 cm Barva: růžovo-zlatá Materiál: fólie Počet kusů v balení: 1 ks.
Dekorace okraje stolu - zlaté střapce - 300 cm Dekorace okraje stolu Vám pomůže s dekorací vašeho candy baru nebo rautového stolu na Vaší party nebo oslavě.  Rozměry: 80 x 300 cm Barva: zlaté Materiál: fólie Počet kusů v balení: 1 ks.
Dekorace okraje stolu - stříbrné střapce - 300 cm Dekorace okraje stolu Vám pomůže s dekorací vašeho candy baru nebo rautového stolu na Vaší party nebo oslavě.  Rozměry: 80 x 300 cm Barva: stříbrná Materiál: fólie Počet kusů v balení: 1 ks.
Papírový ubrus Kluk nebo holka? - 120 x 180 cm Papírový ubrus na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Rozměr: 120 x 180 cm. Balení: 1 ks.
Papírové ubrousky růžové - barevná srdíčka 20 ks Papírové ubrousky v růžové barvě a se srdíčky v barvách červená, zlatá, bílá. Vhodné na narozeninové oslavy, svatební dekorace nebo rozlučky se svobodou. Ubrousky jsou praktický doplněk výzdoby. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové ubrousky Kluk nebo holka? - 16 ks Papírové ubrousky na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírové ubrousky Ombre - 1st Birthday - modré 16 ks Papírové ubrousky Ombre v modré barvě a s číslicí 1 je praktická dekorace na oslavu prvních narozenin nebo tématickou party. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírové ubrousky Hasič 20 ks Papírové ubrousky s motivem Hasiče. Vhodné na dětské party nebo narozeninové oslavy. Ubrousky jsou praktický doplněk výzdoby. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.

Papírové ubrousky Hasič 20 ks

Procos s.a.

49 Kč bez DPH: 41 Kč

Detail

Papírové ubrousky kralíček Bing - žluté 16 ks Papírové ubrousky na tématickou party kralíček Bing, které se hodí jako praktická výzdoba na oslavy narozenin. Vhodné pro kombinaci s dalšími produkty s motivem Králíčka Bing. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírové ubrousky Ombre - 1st Birthday - růžové 16 ks Papírové ubrousky Ombre v růžové barvě a s číslicí 1 je praktická dekorace na oslavu prvních narozenin nebo tématickou party. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírové kelímky metalické rose gold - Ona řekla ano - 6 ks Papírové kelímky v metalické rose gold barvě a nápisem She said Yes vhodné do kombinace s ostatními produkty této barvy. Objem: 220 ml. Balení: 6 ks.
Napichovátka Diamanty 6 ks Napichovátka s motivem diamantů glitr zlatý nebo rosegold, vhodný na party nebo oslavu narozenin. Balení: 12 ks.

Napichovátka Diamanty 6 ks

Godan

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Napichovátka Kluk nebo holka? - 24 ks Napichovátka jako doplněk na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Rozměr: 8,8 cm. Balení: 24 ks.

Napichovátka Kluk nebo holka? - 24 ks

Amscan

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Napichovátka První narozeniny - růžová 10 ks Napichovátka jako doplněk na oslavu prvních narozenin v růžové barvě. Balení: 10 ks.
Košíček na cupcake bílý - zlatý rámeček 6 ks Košíčky na cupcaky se zlatým rámečkem, vhodný na svatební cupcaky nebo i jiné akce jako dětské oslavy a další.. Rozměr: 4,8 x 7,6 x 4,6 cm. Balení: 6 ks.
EKO Party papírové talíře LOL Surprise - metalic 23 cm Party papírové talířky vhodné na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Skvělé do kombinace s dalšími produkty LOL party. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové talířky Halloween - Trick or treat 18 cm - 6 ks Papírové party talíře s dětským halloweenským motivem, vhodný na party nebo oslavu Halloweenu. Rozměr: 18 cm. Balení: 6 ks.
EKO Party brčka Minnie Junior - 4 ks Party papírová brčka se zdobením. Vhodné na narozeninové či tematické oslavy. Balení: 4 ks.

EKO Party brčka Minnie Junior - 4 ks

Procos s.a.

40 Kč bez DPH: 33 Kč

Detail

EKO Papírové talíře Minnie Mouse 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na tematickou party Minnie Mouse. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.

EKO Papírové talíře Minnie Mouse 23 cm - 8 ks

Procos s.a.

85 Kč bez DPH: 71 Kč

Detail

EKO Papírové talíře Frozen 2 - Wind spirit 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na tematickou party Frozen. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové party talíře Kluk nebo holka? - 23 cm Papírové talíře na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové kelímky Game Party 8 ks Papírové kelímky s motivem Game party. Kelímky jsou vhodné na dětskou oslavu nebo narozeniny. Po oslavě stačí kelímky vzít a vyhodit.  Objem: 200 ml. Balení: 8 ks.

EKO Papírové kelímky Game Party 8 ks

Procos s.a.

44 Kč bez DPH: 36 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo