Party čepičky, konfety, frkačky a serpentiny

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Party frkačky Tlapková Patrola 2022 - 8 ks Sada party frkaček pro tématickou party Tlapková Patrola. Samozřejmě je možné frkačky využít na jakékoliv jiné party. Balení: 8 ks.
Party frkačky My little Pony - New Generation 8 ks Sada party frkaček pro tématickou party My little Pony. Samozřejmě je možné frkačky využít na jakékoliv jiné party. Balení: 8 ks.
Papírové party čelenky LOL Surprise 4 ks Party papírové čelenky jsou skvělým doplňkem na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Lze zkombinovat s dalšími produkty LOL party. Balení: 4 ks.

Papírové party čelenky LOL Surprise 4 ks

Unique

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Papírové čepičky Happy Birthday 6 ks Papírové čepičky se zlatým nápisem Happy Birthday jsou skvělou volbou aby každý zúčastněný měl na sobě věc spjatou s oslavou. Balení: 6 ks.

Papírové čepičky Happy Birthday 6 ks

Party Deco

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Party papírové čepičky Mimoni 2 - 6 ks Party papírové čepičky s motivem filmu Mimoni pro tématickou party, oslavu narozenin nebo baby shower. Čepicky se dají použít nejen jako ozdoba hlavy, ale jako dekorace stolu, můžete je naplnit bonbónky nebo drobnými dárečky. Balení: 6 ks.

Party papírové čepičky Mimoni 2 - 6 ks

Procos s.a.

57 Kč bez DPH: 47 Kč

Detail

Papírové čepičky Puntíky 5 ks Jsou ideální na tematickou party nebo na jakoukoliv narozeninovou oslavu. Počet: 5 ks.

Papírové čepičky Puntíky 5 ks

Godan

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Papírové čepičky s hvězdičkami - zlaté 6 ks Party čepičky na silvestrovskou party nebo jinou správnou party. Velikost: 15, 5 cm. Balení: 6 ks.
Ozdobná dekorace štrasová páska 4 x 900 cm Ozdobné dekorace je vhodná na dekoraci na svatbě nebo jiné akci. Lze použít jako na stůl, k dekoraci nejrůznějších předmětů, nebo dárků pro svatebčany. Rozměr: 4 x 900 cm. Balení: 1 ks.

Ozdobná dekorace štrasová páska 4 x 900 cm

Party Deco

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Konfety lesklé Jednorožec 12 g Konfety Jednorožec vám zajisté usnadní přípravu tématické party, po jejím rozmístění dodají tu správnou atmosféru. Balení: 34 g.

Konfety lesklé Jednorožec 12 g

Godan

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Konfety Jednorožec - Magic 34 g Konfety Jednorožec vám zajisté usnadní přípravu tématické party, po jejím rozmístění dodají tu správnou atmosféru. Materiál: papír, folie. Balení: 34 g.

Konfety Jednorožec - Magic 34 g

Amscan

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Party čepičky Minnie Mouse 6 ks Party čepičky Minnie Mouse, na narozeninovou oslavu nebo tematickou party. Balení: 6 ks.

Party čepičky Minnie Mouse 6 ks

Procos s.a.

57 Kč bez DPH: 47 Kč

Detail

Papírové party čepičky Prasátko Peppa 6 ks Party papírové čepičky jsou skvělým doplňkem na narozeninovou oslavu nebo tématickou party Prasátko Peppa. Lze zkombinovat s dalšími produkty Prasátko Peppa. Balení: 6 ks.

Papírové party čepičky Prasátko Peppa 6 ks

Procos s.a.

57 Kč bez DPH: 47 Kč

Detail

Papírové party čepičky LOL Surprise - glitrové 6 ks Party papírové čepičky jsou skvělým doplňkem na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Lze zkombinovat s dalšími produkty LOL party. Balení: 6 ks.
Ozdobná dekorace srdce stříbrné - 25 ks Ozdobné dekorace srdíčka je vhodná na dekoraci na veškeré akci. Lze použít jako konfety na stůl, nebo k nalepení na nejrůznější dekorační předměty a dárečky pro hosty. Rozměr: 10 mm. Balení: 25 ks.

Ozdobná dekorace srdce stříbrné - 25 ks

Party Deco

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Mix party frkaček 20 ks Sada party frkaček pro každou party. Balení: 20 ks

Mix party frkaček 20 ks

Party Deco

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Party frkačky růžové 6 ks Frkačky růžové s trásněmi nesmí chybět na žádné pořádné oslavě, užijete si spoustu srandy. Balení: 6 ks.

Party frkačky růžové 6 ks

Party Deco

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Party konfety Tlapková patrola 2018 - 34 g Stylové metalické party konfety s Tlapkovou patrolou se skvěle hodí jako dekorace na tématickou party nebo dětskou oslavu narozenin. Můžete je jen tak rozsypat po stolech nebo vložit do balíčků. Balení: 34 gr.

Party konfety Tlapková patrola 2018 - 34 g

Amscan

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Party frkačky papírové bílé s hvězdičkami 6 ks Party frkačky v bílé barvě se zlatými hvězdičkami vhodné na jakoukoliv dětskou party, vánoční večírek nebo silvestrovskou party. Balení: 6 ks.
Party frkačky zlaté 6 ks Frkačky zlaté metalické nesmí chybět na žádné pořádné oslavě, užijete si spoustu srandy. Balení: 6 ks.

Party frkačky zlaté 6 ks

Party Deco

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Party frkačky modré 6 ks Frkačky modré s trásněmi nesmí chybět na žádné pořádné oslavě, užijete si spoustu srandy. Balení: 6 ks.

Party frkačky modré 6 ks

Party Deco

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Party čepičky Mickey Playful 6 ks Stylová party čepičky Mickey jsou výborným doplňkem každé party a dětské oslavy. Balení: 6 ks.

Party čepičky Mickey Playful 6 ks

Procos s.a.

57 Kč bez DPH: 47 Kč

Detail

Party čepičky Spiderman Team Up 6 ks Party čepičky vhodné na tématickou party se Spidermanem, skvělé pro všechny pro zůčastněné na party, kteří si tak domů odnesou nějakou maličkost z oslavy. Balení: 6 ks. 

Party čepičky Spiderman Team Up 6 ks

Procos s.a.

57 Kč bez DPH: 47 Kč

Detail

Party čepičky Cars 3 6 ks Papírové party čepičky s motivem oblíbených kreslených hrdinů Cars 3, jsou nepostradatelným doplňkem každé dětské party nebo narozeninové oslavy. Balení: 6 ks.

Party čepičky Cars 3 6 ks

Procos s.a.

57 Kč bez DPH: 47 Kč

Detail

Papírové konfety Everyday Love 15 g Papírové konfety, které jso uvhodné na valetýnský večer jako dekorace stolu, ale jsou také velmi dobré pro vytvoření konfetového balonku. Nemají žádné ostré hrany z toho důvodu je lze bez obav do balonku vložit. Balení: 15 g.

Papírové konfety Everyday Love 15 g

Amscan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo