Vše pro narozeninovou party

Štítky

Cena

Od
Do

Oslavte narozeniny ve velkém stylu! V naší široké nabídce naleznete vše, co potřebujete pro dokonalou narozeninovou party. Od krásných dekorací a vtipných doplňků až po různé balonky či girlandy. Získejte zde potřebnou inspiraci a udělejte z narozenin skvělou a radostnou událost. Každé narozeniny stojí za oslavu.

Papírové ubrousky Elegant Lush Blush 10 ks Papírové ubrousky v motivu Elegant Lush Blush s nápisem Happy Birthday.Vhodné do kombinace s dalšími produkty této kolekce. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 10 ks.
Zlatý náhrdelník - s číslem 60 Narozeninový náhrdelník s číslicí 60 ve zlaté barvě vhodný na narozeninovou oslavu pro oslavence. Balení: 1 ks.

Zlatý náhrdelník - s číslem 60

Folat

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Závěsné spirály Boho Birthday 12 ks Závěsné spirály  jsou perfektní dekorace pro party Boho Birthday a další. Materiál: folie + papír. Velikost: 61 cm. Balení: 12 ks.

Závěsné spirály Boho Birthday 12 ks

Amscan

71 Kč bez DPH: 59 Kč

Detail

Vlaječková girlanda Luxus Gold Happy Birthday Vlaječková girlanda Gold Luxus a s nápisem Happy Birthday skvěle doladí prostor pro oslavu a dodá správnou atmosféru. Skvěle se hodí do kombinace s dalšími produkty kolekce Luxus Gold.
Party pozvánky Boho Birthday 8 ks Party pozvánky s nápisem "wild BIRTHDAY" stylová pozvánka sladěná s celou party pro vaše přátele. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty Boho Birthday. Rozměr: 10,7 x 15,8 cm. Balení: 8 ks.

Party pozvánky Boho Birthday 8 ks

Amscan

62 Kč bez DPH: 51 Kč

Detail

Party papírové ubrousky My Birthday 20 ks Party papírové ubrousky na narozeninovou oslavu, s názvem My Birthday. Které skvěle vyladí váš stůl a jsou tak praktickou dekorací. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks

Party papírové ubrousky My Birthday 20 ks

Amscan

58 Kč bez DPH: 48 Kč

Detail

Party papírové kelímky My Birthday 8 ks Party papírové kelímky na narozeninovou oslavu, s názvem My Birthday. Které skvěle vyladí váš stůl a jsou tak praktickou dekorací. Objem: 250 ml. Balení: 8 ks.

Party papírové kelímky My Birthday 8 ks

Amscan

44 Kč bez DPH: 36 Kč

Detail

Party nápis rose gold Happy Birthday 62 cm Banner Happy Birthday se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Délka: 16,5 x 62 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis rose gold Happy Birthday 62 cm

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Party nápis stříbrný Happy Birthday 62 cm Banner Happy Birthday se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Délka: 16,5 x 62 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis stříbrný Happy Birthday 62 cm

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Party nápis My Birthday 180 cm Party nápis "Happy Birthday" na narozeninovou oslavu, s názvem My Birthday. Pomůže vám připravit a vyzdobit prostředí na party. Rozměr: 180 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis My Birthday 180 cm

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Party nápis Confetti Fun Happy Birthday 365 cm Banner Happy Birthday Confetti Fun se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Velmi se hodí k dalším produktům kategorie Confetti Fun. Délka: 365 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis holografický Happy Birthday 166 cm Banner Happy Birthday se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Délka: 16 x 166 cm. Balení: 1 ks.

Party nápis holografický Happy Birthday 166 cm

Party Deco

50 Kč bez DPH: 41 Kč

Detail

Party nápis Happy Birthday vlaječky modré 175 cm Girlanda Happy Birthday z vlaječek v modré barvě se zlatým textem vhodná na narozeninovou party nebo oslavu chlapečka. Rozměr: 15 x 175 cm. Balení: 1 ks.
Papírový party ubrus My Birthday 115 x 175 cm Party papírový ubrus na narozeninovou oslavu, s názvem My Birthday. Pomůže vám připravit a prakticky vyzdobit prostředí na party. Rozměr: 115 x 175 cm. Balení: 1 ks.
Papírový ubrus Boho Birthday 137 x 259 cm Papírový ubrus Boho Birthday je praktická dekorace na oslavu narozenin nebo tématickou party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty Boho Birthday. Rozměr: 137 x 259 cm. Balení: 1 ks.

Papírový ubrus Boho Birthday 137 x 259 cm

Amscan

116 Kč bez DPH: 96 Kč

Detail

Papírové talíře Retro party Happy Birthday 25 cm  - 8 ks Papírové talíře Happy Birthday Retro se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako praktická dekorace. Velmi se hodí k dalším produktům kategorie Retro party. Délka: 25,4 cm. Balení: 8 ks.
Papírové party ubrousky Pastel Balloons Happy Birthday 20 ks Papírové ubrousky s nápisem Happy Birthday na narozeninové party a oslavy.  Spolu s ostatními produkty naší Pastel Balloons party vytvoříte jednotnou a krásnou dekoraci a výzdobu vaší akce. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové party ubrousky Květiny Happy Birthday 16 ks Papírové ubrousky s květinovým vzorem a nápisem Happy Birthday vhodně na tématickou nebo narozeninvou party. Vhodné doplnit o další produkty stejného tématu. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 8 ks.
Papírové kelímky Boho Birthday 8 ks Papírové kelímky Boho Birthday vhodné na oslavu narozenin nebo tématickou party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty Boho Birthday. Objem: 266 ml. Balení: 8 ks.

Papírové kelímky Boho Birthday 8 ks

Amscan

44 Kč bez DPH: 36 Kč

Detail

EKO Party papírové talíře My Birthday 23 cm Party papírové talířky na narozeninovou oslavu, s názvem My Birthday. Které skvěle vyladí váš stůl a jsou tak praktickou dekorací. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Dortové svíčky zlaté s glitrem Happy Birthday 2,5 cm - 13 ks Narozeninové svíčky na dort, které mají glitrový zlatý nápis ”Happy Birthday”. Svíčky skvěle ozdobí váš narozeninový dort. Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party. Rozměr: 2,5 cm. Balení: 13 ks.
Dortová svíčka Boho Birthday 6 cm Dortová svíčka Boho Birthday s nápise "Wild Child" vhodná dekorace dortu na narozeninovou oslavu nebo tématickou party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty Boho Birthday. Rozměr: 6 x 6,6 cm. Balení: 1 ks.

Dortová svíčka Boho Birthday 6 cm

Amscan

58 Kč bez DPH: 48 Kč

Detail

Dekorační sada Retro party Dekorační sada na retro party, která vám zajistí výzdobu a dekoraci místnosti na oslavu. Společně s dalšími produkty na bude vaše retro party ta nejlepší. Balení: 10 ks.

Dekorační sada Retro party

Amscan

284 Kč bez DPH: 234 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo