Konfety a serpentiny

Štítky

Cena

Od
Do
Konfety vločky duhové foliové 14 g Foliové duhové konfety ve tvaru vloček vhodné na ozdobu vánočního stolu. Balení: 14 g.

Konfety vločky duhové foliové 14 g

Amscan

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Konfety metalické červené rty 15 g Metalické konfety s malými rty. Romantický doplněk na slavnostní tabuli nebo jako výtvarná pomůcka na zdobení. Vhodné jako dekorace na valentým. Rozměr konfet: 1,5 x 2,7 cm. Balení: 15g.

Konfety metalické červené rty 15 g

Party Deco

26 Kč bez DPH: 21 Kč

Detail

Konfety vločky 20 ks Vánoční konfety velké vločky vhodné na ozdobu vánočního tabule. Balení: 20 ks.

Konfety vločky 20 ks

Amscan

95 Kč bez DPH: 79 Kč

Detail

Konfety pavouci - 15g Konfety na halloween pavouci, vhodné například na stoly nebo shody. Velikost: 1,2 x 1,2 cm. Balení: 15 g.

Konfety pavouci - 15g

Party Deco

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Diamantové konfety červené srdce 21 mm Diamantové konfety červené srdce vhodné jako slavnostní dekorace stolů, svícnů na různé party. Velikost: 21 mm. Balení: 30 ks. Balení: 1 ks. 

Diamantové konfety červené srdce 21 mm

Party Deco

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Papírové serpentiny barevné 4m Papírové serpentiny barevné se hodí na jakoukoliv party, dodají oslavě skvělou atmosféru. Délka: 4 m

Papírové serpentiny barevné 4m

Godan

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Papírové konfety Everyday Love 15 g Papírové konfety, které jso uvhodné na valetýnský večer jako dekorace stolu, ale jsou také velmi dobré pro vytvoření konfetového balonku. Nemají žádné ostré hrany z toho důvodu je lze bez obav do balonku vložit. Balení: 15 g.

Papírové konfety Everyday Love 15 g

Amscan

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Papírové kornoutky na konfety bílé Best day Ever 10 ks Papírové kornoutky, které jsou určeny zejména na konfety, ale lze je využít i při jakékoliv jiné příležitosti. Rozměr: 16 cm. Balení: 10 ks.
Ozdobná dekorace prstýnky propletené stříbrné - 25 ks Ozdobné prstýnky zlaté jsou vhodné na dekoraci na svatbě nebo jiné akci. Lze použít jako konfety na stůl, nebo k nalepení na nejrůznější dekorační předměty a dárečky pro hosty. Barva: stříbrná. Rozměr: 15 mm. Balení: 25 ks.
Ozdobná dekorace květy stříbrné - 50 ks Ozdobné dekorace květy je vhodná na dekoraci na svatbě nebo jiné akci. Lze použít jako konfety na stůl, k dekoraci nejrůznějších předmětů, nebo dárků pro svatebčany. Rozměr: 1 cm. Balení: 50 ks.

Ozdobná dekorace květy stříbrné - 50 ks

Party Deco

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Ozdobná dekorace prstýnky propletené zlaté - 25 ks Ozdobné prstýnky zlaté jsou vhodné na dekoraci na svatbě nebo jiné akci. Lze použít jako konfety na stůl, nebo k nalepení na nejrůznější dekorační předměty a dárečky pro hosty. Barva: zlatá. Rozměr: 15 mm. Balení: 25 ks.
Konfety St. Patrick's Day 70g Konfety St. Patrick's Day jsou ideálním doplňkem na den sv. Patrika. Irský svátek, který se slaví po celém světě. Balení: 70 g.

Konfety St. Patrick's Day 70g

Amscan

113 Kč bez DPH: 93 Kč

Detail

Konfety Jednorožec Konfety Jednorožec vám zajisté usnadní přípravu tématické party, po jejím rozmístění dodají tu správnou atmosféru. Balení: 34 g.

Konfety Jednorožec

Amscan

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Diamantové konfety čiré velké Diamantové konfety, bezbarvé, velikost 20 mm. Balení: 1 balení obsahuje 10 kusů. Vhodné jako slavnostní dekorace stolů, svícnů a dalších svátečních příležitostí.

Diamantové konfety čiré velké

Party Deco

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Serpentiny holografické růžové 380 cm Serpentiny v růžové barvě s holografickým potiskem. Vhodné na různé party a oslavy. Balení obsahuje 18 kusů útržků, které se vymotají hozením a vytvoří tak efektivní dekoraci každé party. Délka: 3,8 m.

Serpentiny holografické růžové 380 cm

Party Deco

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Serpentiny holografické zelené 380 cm Serpentiny v zelené barvě s holografickým potiskem. Vhodné na různé party a oslavy. Balení obsahuje 18 kusů útržků, které se vymotají hozením a vytvoří tak efektivní dekoraci každé party. Délka: 3,8 m.

Serpentiny holografické zelené 380 cm

Party Deco

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Serpentiny holografické červené 380 cm Serpentiny v červené barvě s holografickým potiskem. Vhodné na různé party a oslavy. Balení obsahuje 18 kusů útržků, které se vymotají hozením a vytvoří tak efektivní dekoraci každé party. Délka: 3,8 m.

Serpentiny holografické červené 380 cm

Party Deco

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Serpentiny holografické stříbrné 380 cm Serpentiny ve stříbrné barvě s holografickým potiskem. Vhodné na různé party a oslavy. Balení obsahuje 18 kusů útržků, které se vymotají hozením a vytvoří tak efektivní dekoraci každé party. Délka: 3,8 m.

Serpentiny holografické stříbrné 380 cm

Party Deco

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Serpentiny holografické zlaté 380 cm Serpentiny ve zlaté barvě s holografickým potiskem. Vhodné na různé party a oslavy. Balení obsahuje 18 kusů útržků, které se vymotají hozením a vytvoří tak efektivní dekoraci každé party. Délka: 3,8 m.

Serpentiny holografické zlaté 380 cm

Party Deco

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Party konfety Mimoni 34 g Stylové metalické party konfety s Mimoni se skvěle hodí jako dekorace na tématickou party nebo dětskou oslavu narozenin. Můžete je jen tak rozsypat po stolech nebo vložit do balíčků. Balení: 34 gr.

Party konfety Mimoni 34 g

Amscan

25 Kč bez DPH: 21 Kč

Detail

Papírové serpentiny s proužky a puntíky BOY Papírové serpentiny s proužky a puntíky BOY, 18 dílků, 4m Vhodné na uvítání nového človíčka nebo jako vtipné oznámení pohlaví miminka, budoucímu tatínkovy 
Papírové serpentiny cik cak duhové Papírové serpentiny s proužky cik cak, 18 dílků/ 4m

Papírové serpentiny cik cak duhové

Godan

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Papírové serpentiny s proužky a puntíky GIRL Papírové serpentiny s proužky a puntíky GIRL, 18 dílků/ 4m
Konfety Happy New Year zlaté - 3g Konfety pro Vaši dekoraci silvestrovského stolu. Zlaté. Velikost 4x2cm

Konfety Happy New Year zlaté - 3g

Party Deco

20 Kč bez DPH: 17 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture