Kelímky s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do
EKO Papírové kelímky Game Party 8 ks Papírové kelímky s motivem Game party. Kelímky jsou vhodné na dětskou oslavu nebo narozeniny. Po oslavě stačí kelímky vzít a vyhodit.  Objem: 200 ml. Balení: 8 ks.

EKO Papírové kelímky Game Party 8 ks

Procos s.a.

44 Kč bez DPH: 36 Kč

Detail

EKO Papírové kelímky Disney  Princess 8 ks Papírové kelímky s motivem princess. Kelímky jsou vhodné na dětskou oslavu nebo narozeniny s dekorací a výzdobou princezny. Po oslavě stačí kelímky vzít a vyhodit. Objem: 200 ml. Balení: 8 ks.

EKO Papírové kelímky Disney Princess 8 ks

Procos s.a.

58 Kč bez DPH: 48 Kč

Detail

Papírové kelímky Pastel Animals 6 ks Papírové kelímky Pastel Animals s nápise Happy Birthday vhodné na oslavu narozenin nebo tématickou party. Objem: 270 ml. Balení: 6 ks.

Papírové kelímky Pastel Animals 6 ks

Godan

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

EKO Party kelímky Jednorožec 6 ks Party kelímky Jednorožec se skvěle hodí na tématckou party, doporučujeme zakoupit spolu s brčky. Počet: 6 ks.

EKO Party kelímky Jednorožec 6 ks

Party Deco

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Papírové kelímky policejní 6 ks Stylové papírové party kelímky s policejním motivem. Hodí se jako další součást stolování, nebo jen jako dekorace narozeninové oslavy či tématické party. Budou perfektní alternativou ke klasickým plastovým kelímkům. Obsah: 266 ml. Balení: 6 ks.

Papírové kelímky policejní 6 ks

Godan

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo