Girlandy jednobarevné a vlaječkové

Štítky

Cena

Od
Do
Party vlaječková girlanda glitr - černá zlatá stříbrná 260 cm Vlaječková mini girlanda v barvách černá, zlatá a stříbrná. Může být výzdobou jakékoliv party. oslavy narozenin, Silvestra a jiných svátků. Rozměr: 260 cm. Balení: 1 ks.
Papírová girlanda netopýři, černá 4m Papírová girlanda netopýři v černé barvě, vhodná na zavěšení při halloweenské akci.  Rozměr: 4 m.

Papírová girlanda netopýři, černá 4m

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Papírová girlanda Halloween Boo 365 cm Girlanda Halloween s dětským motivem dýně a nápis Boo! vhodná pro výzdobu místnosti na dětský halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Rozměr: 365 cm. Balení: 1 ks.

Papírová girlanda Halloween Boo 365 cm

Amscan

175 Kč bez DPH: 145 Kč

Detail

Vlaječková girlanda Námořnická - kruhy 4 m Vlaječková girlanda v námořnickém stylu vhodná na tématickou party nebo jako výzdoba na narozeninovou oslavu. Rozměr: 4 m. Balení: 1 ks.
Vlaječková girlanda puntíky a proužky special 365 cm Papírová vlaječková girlanda proužky a puntíky s pompomy, díky kterému bude prostředí vyzdobené k dokonalosti a připraveno na příchod oslavence. Vhodné na jakoukoliv oslavu narozenin. Délka: 365 cm. Balení: 1 ks.
Vlaječková girlanda My Birthday  4 m Vlaječková girlanda na narozeninovou oslavu, která nese název "My Birthday". Pomůže vám připravit a vyzdobit prostředí na party. Rozměr: 4 m. Balení: 1 ks.

Vlaječková girlanda My Birthday 4 m

Amscan

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Vlaječková girlanda Mighty Avengers Vlaječková girlanda Mighty Avengers je vhodná na oslavu narozenin nebo superhrdinskou party, rozhodně vám pomůže doladit vaši party k dokonalosti. Balení: 1 ks.

Vlaječková girlanda Mighty Avengers

Procos s.a.

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Vlaječková girlanda Nerf Vlaječková girlanda na dekoraci vaší tématickou party Nerf. Lze zkombinovat např. s balonky a nápisem. Na party je možné girlandu využít také jako terče. Balení: 1 ks.

Vlaječková girlanda Nerf

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Vlaječková girlanda Halloween Vlaječková girlanda Halloween vhodná pro výzdobu místnosti na halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Balení: 1 ks.

Vlaječková girlanda Halloween

Amscan

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture