Foliové balonky do 50 cm

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Foliový balonek Žraloci 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s potiskem žraloků, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Patří k produktům pirátské party. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Žraloci 43 cm

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek Žraloci - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s potiskem žraloků a nápisem Happy Birthday, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Patří k produktům pirátské party. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový holografický balonek jednorožec - Happy Birthday 43 cm Foliový holografický balonek s motivem jednorožec a nápisem Happy Birthday, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Star Wars Mandalorian - Baby yoda Grogu 43 cm Foliový kulatý balonek Star Wars s jednou z nejznámějších postav z tohoto filmu Dart Vaderem, balonek může být skvělý dárek pro fandu Star Wars, nebo jako dekorace na party v tomto stylu. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdce Duhové Láska je láska 35 cm - balený Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 35 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Sweet candy - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu, s motivem sladkostí a s nápisem Happy Birthday. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Heliem nafouklý vydrží 3-5 dní. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Prasátko Peppa - Party 43 cm Foliový kulatý balonek s motivem pohádky Prasátko Peppa. Vhodný na jakoukoliv oslavu narozeninnebo právě tématickou party. Může být jako dekorace místnosti nebo jako dárek. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek My Little Pony 43 cm - nebalený Foliový balonek kulatý s motivem My Little Pony,, který udělá radost každé malé princezně.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo