Foliové balonky do 50 cm

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek Vítej doma CZ - 43cm Prémiový fóliový balonek s plnobarevným potiskem z obou stran.Balonek je vhodný k plnění héliem i vzduchem. Při nafukování héliem zůstane plně nafouknutý 3 až 7 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 43 cm.K nafouknutí budete potřebovat cca 18 litrů hélia.

Foliový balonek Vítej doma CZ - 43cm

Balonky Praha

93 Kč bez DPH: 77 Kč

Detail

Foliový balonek Sweet candy - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu, s motivem sladkostí a s nápisem Happy Birthday. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Heliem nafouklý vydrží 3-5 dní. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek LOL Surprise - Born to be bad 45 cm Foliový balonek vhodný na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Skvělé do kombinace s dalšími produkty LOL party. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek labuť - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu, s motivem labutě, růží a s nápisem Happy Birthday. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Heliem nafouklý vydrží 3-5 dní. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek koule Orbz Žirafa 40 cm Fóliový balón se vzorem žirafy - Orbz XL Velikost: 15 "x 16" (38cm x 40cm). Sférické Jednoduché nafouknutí Vybaveno samozavíracím ventilem Baleno jednotlivě Balonek se dá nafukovat héliem (výdrž cca 7 dní)

Foliový balonek koule Orbz Žirafa 40 cm

Amscan

129 Kč bez DPH: 107 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture