Foliové balonky do 50 cm

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový holografický balonek jednorožec - Happy Birthday 43 cm Foliový holografický balonek s motivem jednorožec a nápisem Happy Birthday, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Žraloci 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s potiskem žraloků, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Patří k produktům pirátské party. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Žraloci 43 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek Žraloci - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s potiskem žraloků a nápisem Happy Birthday, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Patří k produktům pirátské party. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Vítej doma CZ - 43cm Prémiový fóliový balonek s plnobarevným potiskem z obou stran.Balonek je vhodný k plnění héliem i vzduchem. Při nafukování héliem zůstane plně nafouknutý 3 až 7 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 43 cm.K nafouknutí budete potřebovat cca 18 litrů hélia.

Foliový balonek Vítej doma CZ - 43cm

Balonky Praha

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Foliový balonek Sweet candy - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu, s motivem sladkostí a s nápisem Happy Birthday. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Heliem nafouklý vydrží 3-5 dní. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdce Duhové Láska je láska 35 cm - balený Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 35 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek My Little Pony 43 cm - nebalený Foliový balonek kulatý s motivem My Little Pony,, který udělá radost každé malé princezně.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Mořská panna - Mermeid 43 cm Foliový balonek, který je vhodný na tématickou party s Mořskou pannou. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek LOL Surprise - Born to be bad 45 cm Foliový balonek vhodný na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Skvělé do kombinace s dalšími produkty LOL party. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Liga spravedlnosti 45 cm Foliový balonek s motivem Justice League. Ideální na tématickou party nebo pro fanouška superhrdinů. Balonek lze plnit héliem i vzduchem. Nafouklý heliem vydrží 3-5 dní. Velikost 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Liga spravedlnosti 45 cm

Amscan

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Foliový balonek čtverec černý - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru čtverce a v černé barvě s nápisem Happy Birthday to you. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Heliem nafouklý vydrží 3-5 dní. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek čtverec - Star Wars Classic 43 cm Foliový balonek čtverec v motivu Star Wars. Jedna strana zla a jedna strana dobra, balonek může být skvělý dárek pro fandu Star Wars, nebo jako dekorace na party v tomto stylu. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek basketbalový míč 45 cm Foliový balonek - basketbalový míč. Balonek lze plnit héliem i vzduchem. Nafouklý heliem vydrží 3-5 dní. Velikost 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek basketbalový míč 45 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture