Foliové balonky do 50 cm

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek hvězda 1st birthday Mickey 45 cm Foliový balonek ve tvaru hvězdy na první narozeniny chlapečka s Mickey. Hlavní dekorační prvek na vaši party. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hvězda Kamufláž 45 cm - Nebalený Foliový balonek hvězda, parádní do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Galaxy Smile - Happy Birthday 45 cm Foliový kulatý balonek s planetkami, které se smějí a nápisem Happy Birthday vhodný na jakoukoliv dětskou oslavu jako dekorace nebo dárek. Balonek je možné naplnit vzduchem i heliem. Rozměry: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Elegant True Blue 45 cm Foliový balonek v modré barvě s nápisem Happy Birthday v motivu Elegant True Blue.Vhodné do kombinace s dalšími produkty této kolekce. Balonek výdrží plně nafouklý 3 až 5 dní. Poté se začne pomalu vyfukovat. Rozměr: 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Elegant True Blue 45 cm

Folat

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Foliový balonek  Happy Birthday Zvířátka 45 cm - Nebalený Foliový balonek Happy Birthday a obrázkem duhy. Vhodné na narozeninovou oslavu nebo party. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek zelený s hvězdičkami - Happy Birthday 46 cm Foliový kulatý balonek zelený s hvězdičkami a nápisem Happy Birthday. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Welcome  Sweet Baby - 45 cm - Nebalený Foliový balonek s nápisem ''Welcome Sweet  baby'' vhodný jako přání k narození děťátka. Velikost: 45 cm. Balonek je vhodný pro nafukování vzduchem i héliem.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture