Filmové a seriálové postavičky

Štítky

Cena

Od
Do
Sada foliových balonků Dino - 5 ks Sada foliových balonků na tématickou party s dinosaury. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení obsahuje dvě oranžové hvězdy , dva kulaté balonky s dino světem a jeden velký balonek ve tvaru dinosaura. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Dino - 5 ks

Anagram

302 Kč bez DPH: 249 Kč

Detail

Foliový balonek odznak Superman 66 x 50 cm Foliový balonek s motivem Superman. Balonek lze naplnit heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Ideálně se hodí jako dekorace tematické party nebo jako originální dárek. Rozměry: 66 x 50 cm. Balení 1 ks.

Foliový balonek odznak Superman 66 x 50 cm

Anagram

135 Kč bez DPH: 112 Kč

Detail

Sada foliových balonků Lol Surprise - 5 ks Sada foliových balonků Lol Surprise, který nesmí chybět na stejnojmenné tématické oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party a skvěle budou ladit s ostatní výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Lol Surprise - 5 ks

Anagram

359 Kč bez DPH: 297 Kč

Detail

Foliový balonek Pohár - zlatý 64 x 61 cm Foliový balonek ve tvaru poháru. Balonek lze naplnit heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Ideálně se hodí jako dekorace tematické party nebo jako originální dárek. Rozměry: 64 x 61 cm. Balení 1 ks.

Foliový balonek Pohár - zlatý 64 x 61 cm

Party Deco

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Sada foliových balonků Vesmír - 5 ks Sada foliových balonků vesmír, který nesmí chybět na oslavě Vesmírná party. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Sada obsahuje 2x červenou hvězdu, 2x kulatý balonek Vemír Happy Birthday a velký balonek Raketa. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Vesmír - 5 ks

Anagram

302 Kč bez DPH: 249 Kč

Detail

Foliový balonek srdce Disney princess 43 cm Foliový balonek ve tvaru srdce s tématem Disney Princess. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek srdce Disney princess 43 cm

Anagram

76 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Foliový balonek Happy Birthday Frozen 2 - 45 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s obrázkem Anny a Elsy.  Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 45 cm.
Foliový balonek Baby Shark 45 cm Foliový balonek s motivem Baby Shark. Balonek lze naplnit heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Ideálně se hodí jako dekorace tematické party nebo jako originální dárek. Rozměry: 45 cm. Balení 1 ks.

Foliový balonek Baby Shark 45 cm

Anagram

76 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Foliový balonek  Frozen 2 - 45 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s obrázkem Anny a Elsy.  Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 45 cm.

Foliový balonek Frozen 2 - 45 cm

Anagram

76 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Sada foliových balonků Tlapková Patrola - 5 ks Sada foliových balonků Tlapková Patrola, který nesmí chybět na oslavě ve tématu Tlapkové Patroly. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků 1st birthday Minnie - 5 ks Sada foliových balonků 1st birthday Minnie, který nesmí chybět na stejnojmenné tématické oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party a skvěle budou ladit s ostatní výzdobou. Balení: 5 ks.
Chodící balonek Spiderman 91 x 91 cm Chodící foliový balonek s motivem hrdiny Spiderman z oblíbených filmů i komiksů. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 91 x 91 cm.

Chodící balonek Spiderman 91 x 91 cm

Amscan

695 Kč bez DPH: 574 Kč

Detail

Foliový balonek Tlapková patrola 43 cm Foliový balonek Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 43 cm.

Foliový balonek Tlapková patrola 43 cm

Anagram

76 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Foliový balonek Tlapková patrola - odznak 63 x 68 cm Foliový balonek s nápisem "Chase" Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 63 x 68 cm. Objem: 97 l. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Pokemon Pikachu 62 x 78 cm Foliový balonek s pokemonem Pikachu vhodný na jakoukoliv dětskou oslavu jako dekorace nebo dárek. Balonek je možné naplnit vzduchem i heliem. Rozměry: 62 x 78 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Pokemon Pikachu 62 x 78 cm

Anagram

134 Kč bez DPH: 111 Kč

Detail

Foliový balonek čtverec Spiderman 43 cm Foliový balonek čtverec Spiderman je ideální na tématické party jako dekorace nebo jako dárek na oslavu narozenin. Vhodný k plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek čtverec Spiderman 43 cm

Anagram

76 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Foliový balonek čtverec Spiderman Happy Birthday 43 cm Foliový balonek čtverec Spiderman s nápisem Happy Birthday je ideální na tématické party jako dekorace nebo jako dárek na oslavu narozenin. Vhodný k plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek čtverec Harry Potter 45 cm Foliový balonek Harry Potter, který nesmí chybět na stejnojmenné tématické oslavě. Skvěle vám pomůže doladit vaši výzdobu na dětskou party a skvěle budou ladit s ostatní výzdobou. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek čtverec Harry Potter 45 cm

Anagram

76 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Foliový balonek Tlapková patrola Happy Birthday 43 cm Foliový balonek s nápisem Happy Birthday Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 43 cm

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo