Filmové a seriálové postavičky

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek Pohár - zlatý 64 x 61 cm Foliový balonek ve tvaru poháru. Balonek lze naplnit heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Ideálně se hodí jako dekorace tematické party nebo jako originální dárek. Rozměry: 64 x 61 cm. Balení 1 ks.

Foliový balonek Pohár - zlatý 64 x 61 cm

Party Deco

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Sada foliových balonků Prasátko Peppa - 5 ks Sada foliových balonků prasátko Peppa, která nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na party. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků Disney Princess 8 ks Sada foliových balonků Disney Princess, která nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na party. Rozměr balonků je 45 cm. Balení: 8 ks.

Sada foliových balonků Disney Princess 8 ks

Amscan

329 Kč bez DPH: 272 Kč

Detail

Sada foliových balonků Minnie Mouse - 5 ks Sada foliových balonků Minnie Mouse, který nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Minnie Mouse - 5 ks

Amscan

329 Kč bez DPH: 272 Kč

Detail

Sada foliových balonků Avengers - 5 ks Sada foliových balonků Avengers, která nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na party. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Avengers - 5 ks

Amscan

329 Kč bez DPH: 272 Kč

Detail

Sada foliových balonků Cars - 5 ks Sada foliových balonků Auta, který nesmí chybět na oslavě v tématu Cars. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Sada obsahuje červenou a žlutou hvězdu, 2x čtvercový balonek Cars a velký balonek McQueen. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Cars - 5 ks

Amscan

329 Kč bez DPH: 272 Kč

Detail

Sada foliových balonků Batman Justice League - 5 ks Sada foliových balonků Batman, který nesmí chybět na stejnojmenné tématické oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party a skvěle budou ladit s ostatní výzdobou. Balení: 5 ks.
Foliový balonek srdce Disney princess 43 cm Foliový balonek ve tvaru srdce s tématem Disney Princess. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Mašinka Tomáš 43 cm Foliový balonek Mašinka Tomáš je ideální na tématické party jako dekorace nebo jako dárek na oslavu narozenin. Vhodný k plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Mašinka Tomáš 43 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek Happy Birthday Frozen 2 - 45 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s obrázkem Anny a Elsy.  Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 45 cm.
Foliový balonek čtverec - Transformers 45 cm Foliový balonek Transformers může být skvělým dárkem dítě, které se zajímá nebo se mu líbí film Transformers. Balonek je možné opakovaně dofouknout. Rozměry: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek čtverec Disney princess - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru srdce s tématem Disney Princess. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Baby Shark 45 cm Foliový balonek s motivem Baby Shark. Balonek lze naplnit heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Ideálně se hodí jako dekorace tematické party nebo jako originální dárek. Rozměry: 45 cm. Balení 1 ks.

Foliový balonek Baby Shark 45 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Foliový balonek Baby Shark 66 cm Foliový balonek s motivem Baby Shark. Balonek lze naplnit heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Ideálně se hodí jako dekorace tematické party nebo jako originální dárek. Rozměry: 66 cm. Balení 1 ks.

Foliový balonek Baby Shark 66 cm

Amscan

139 Kč bez DPH: 115 Kč

Detail

Foliový balonek  Frozen 2 - 45 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s obrázkem Anny a Elsy.  Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 45 cm.

Foliový balonek Frozen 2 - 45 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Sada foliových balonků Spiderman - 5 ks Sada foliových balonků Spiderman, který nesmí chybět na oslavě ve tématu Spiderman. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Spiderman - 5 ks

Amscan

329 Kč bez DPH: 272 Kč

Detail

Sada foliových balonků Toy Story - 5 ks Sada foliových balonků Toy Story, který nesmí chybět na oslavě ve tématu Krteček. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Sada obsahuje červenou a modrou hvězdu, 2x kulatý balonek Toy Story a velký balonek Toy Story. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Toy Story - 5 ks

Amscan

329 Kč bez DPH: 272 Kč

Detail

Foliový balonek Tlapková patrola - odznak 63 x 68 cm Foliový balonek s nápisem "Chase" Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 63 x 68 cm. Objem: 97 l. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture