Balonky latexové s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do
Latexový balonek Avengers 30 cm Latexový balonek s celoplošným potiskem, rozměry: 30 cm. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek vydrží nafouknutý 12 až 15 hodin. Dodáno pouze v červené barvě! Rozměry: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Avengers 30 cm

Qualatex

17 Kč bez DPH: 14 Kč

Detail

Latexové chromové balonky Jednorožec 33 cm - 5 ks Latexové balonky Jednorožec - Chromové, které vám pomohou vyzdobit a doladit narozeninovou nejednu party. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i héliem. Barva: Mix Velikost: 33 cm. Balení: 5ks.
Latexový balonek Mimoni 23 cm - 6 ks Latexový balonek s motivem Mimoni v barevném mixu budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Balonky lze plnit heliem nebo vzduchem. Rozměry: 23 cm. Doba vznášení: cca 6 hod. Balení: 6 ks.

Latexový balonek Mimoni 23 cm - 6 ks

Amscan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Latexové balonky stříbrná - bílá Jednorožec 30 cm - 5 ks Balonky latexové v bílé a stříbrné barvě s motivem jednorožce vhodné na tématickou party nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky zlato-stříbrné - Happy New Year 30 cm - 6 ks fukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Doba vznášení při naplnění heliem je cca 12 hodin. Velikost: 30. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Sloník - světle růžové 30 cm - 6 ks Latexové balonky se sloníkem Baby pink, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Team nevěsty - 30 cm, 6 ks Latexové balonky se srdíčky a potiskem Team nevěsty ve zlaté barvě. Balonek 30 cm, 3 x průhledný a 3x bílý Balonek lze plnit héliem, po naplnení létá cca 12-14 hodin. Barva: průhledná, bílá Objem balonku: 15 l. Rozměr: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky Team nevěsty - 30 cm, 6 ks

Balonky Praha

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Latexové balonky Sloník - světle modré 30 cm - 6 ks Latexové balonky se sloníkem Baby blue, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Plameňák 30 cm - 5 ks Balonky latexové v různých barvách s motivem plameňáka vhodné na jakoukoliv akci nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.

Latexové balonky Plameňák 30 cm - 5 ks

Godan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Latexové balonky Minnie Mouse 28 cm - 8 ks Klasické nafukovací latexové balonky s motivy Disney. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 28 cm (11"). Obsah: 14L Doba vznášení: cca 12 hod. Balení: 8 ks.

Latexové balonky Minnie Mouse 28 cm - 8 ks

Procos s.a.

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Latexové balonky Nevěsta - 30 cm, 6 ks Latexový balonek s potiskem Nevěsta, ve velikosti 30 cm. Balonek je průhledný a vhodný ke vložení barevných konfet.Balonek lze plnit héliem, po naplnení létá cca 12-14 hodin. Barva: průhledná, bílá Objem balonku: 15 l. Rozměr: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky Nevěsta - 30 cm, 6 ks

Balonky Praha

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Latexové balonky My Birthday 28 cm - 6 ks Nafukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Perfektní dekorace pro party My Birthday. Doba vznášení při naplnění heliem je cca 10 až 12 hodin. Velikost: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.

Latexové balonky My Birthday 28 cm - 6 ks

Amscan

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Latexové balonky Liga Spravedlnosti 8 ks Latexové balonky v motivu Liga Spravedlnosti. Vhodné na tematické party nebo jako dárek pro věrného fanouška. Balonky lze plnit vzduchem i heliem. Rozměr: 30 cm. Balení: 8 ks.

Latexové balonky Liga Spravedlnosti 8 ks

Unique

95 Kč bez DPH: 79 Kč

Detail

Latexové balonky Jednorožec - Magic 6 ks Balonek Jednorožec se skvěle hodí na tématickou party. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 27 cm. Počet: 6 ks.

Latexové balonky Jednorožec - Magic 6 ks

Amscan

79 Kč bez DPH: 65 Kč

Detail

Latexové balonky Happy Birthday premium 33 cm - 5 ks Balonky latexové v s  nápisem Happy Birthday vhodné na tematickou party nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Happy Birthday světle růžové 30 cm - 6 ks Latexové balonky Happy Birthday Baby pink, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Dinosauři barevní 30 cm - 6 ks Latexové balonky barevní dinosauři jsou celobarevně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Game Over - rozlučka se svobodou, 6 ks - 30 cm Latexové balonky s motivem ženicha a nevěsty v několika životních fázích pojatých s lehkostí a humorem.  Balonky jsou vhodné k plnění vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Objem balónku: 15 litrů Balení: 6 ks.
Latexové balonky bílá-černá Happy Birthday - 33 cm - 5 ks Balonky latexové s nápisem Happy Birthday v mixu bílé a černé barvě.. Tento nafukovací balonek je vhodný jako doplněkna vesmírnou party, oslavu či na jinou výzdobu. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky bílo-černé - Happy New Year 30 cm - 6 ks Nafukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Doba vznášení při naplnění heliem je cca 12 hodin. Velikost: 30. Balení: 6 ks.
Latexové balonky barevné - autíčka 30 cm - 5 ks Latexové balonky s motivem barevných autíček jsou vhodné na narozeninovou oslavu nebo jako dárek. Balonky lze plnit vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 5 ks.
Latexový balonek Mimoni 30 cm Latexový balonek s motivem Mimoni v barevném mixu budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Balonky lze plnit heliem nebo vzduchem. Rozměry: 30 cm (12"). Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks

Latexový balonek Mimoni 30 cm

Qualatex

17 Kč bez DPH: 14 Kč

Detail

Latexový balonek - hlava Jednorožce 30 cm Balonek s barevným potiskem Jednorožce se skvěle hodí na tématickou party, do balonkového trsu nebo narozeninovou oslavu. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Naplněný heliem vydží cca 14 hod. Velikost: 30 cm. Počet: 1 ks.

Latexový balonek - hlava Jednorožce 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture