Balonky latexové s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do
Svítící balonky Star Wars 28 cm Svítící latexové balonky Star Wars - velikost 28 cm - balení 5 ks Balení 5 ksDélka letu při nafukování héliem - 16 hodin

Svítící balonky Star Wars 28 cm

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Latexový balonek pirátská lebka - bílý 30 cm Latexový balonek pirátská lebka vhodný na pirátskou party nebo halloween. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem.  Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: cca 15 hod. (helium) Balení: 1 ks.

Latexový balonek pirátská lebka - bílý 30 cm

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek pirátská lebka - černý 30 cm Latexový balonek pirátská lebka vhodný na pirátskou party nebo halloween. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: 20 hod. (helium) Balení: 1 ks.

Latexový balonek pirátská lebka - černý 30 cm

Gemar Balloons

5 Kč bez DPH: 4 Kč

Detail

Latexový balonek Jednorožec - barevný potisk 30 cm Balonek s barevným potiskem Jednorožce se skvěle hodí na tématickou party, do balonkového trsu nebo narozeninovou oslavu. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Naplněný heliem vydží cca 14 hod. Velikost: 30 cm. Počet: 1 ks.
Latexový balonek Jednorožec - zlatý potisk 30 cm Balonek se zlawtým potiskem Jednorožce se skvěle hodí na tématickou party. V mátové zelené, růžové, světle růžové, světle modré a liliové barvy s potiskem jednorožce o průměru 30cm. Lze nafouknout heliem. Velikost: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Počet: 1 ks.

Latexový balonek Jednorožec - zlatý potisk 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek Mimoni 30 cm Latexový balonek s motivem Mimoni v barevném mixu budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Balonky lze plnit heliem nebo vzduchem. Rozměry: 30 cm (12"). Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks

Latexový balonek Mimoni 30 cm

Qualatex

17 Kč bez DPH: 14 Kč

Detail

Latexový balonek Frozen 2 - 30 cm Latexový balonek celopotištěný s motivem Frozen - Ledové království. Balonek obsahuje obrázky: Anna, Elsa a Sven a Kristoff. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Barvy: modrá a fialová. Doba vznášení: cca 13 hod. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Frozen 2 - 30 cm

Qualatex

17 Kč bez DPH: 14 Kč

Detail

Latexový balonek Halloween CoCo 30 cm Latexový balonek s potiskem Halloween - celoplošný potisk. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: 20 hod. (helium) Balení: 1 ks.

Latexový balonek Halloween CoCo 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexové balonky Tlapková Patrola - 28 cm - 8 ks Latexové balonky s motivem Tlapková Patrola jsou vhodné na narozeninovou oslavu nebo na zmíněnou tématickou party Tlapková Patrola. Balonky lze plnit vzduchem i heliem. Velikost: 28 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 8 ks.

Latexové balonky Tlapková Patrola - 28 cm - 8 ks

Procos s.a.

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Latexové balonky Sponge Bob - černý potisk - 6 ks SpongeBob latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Perfektní dekorace pro tématickou party se SpongeBobem a jeho přáteli. Velikost: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.
Latexový balonek - hlava Jednorožce 30 cm Balonek s barevným potiskem Jednorožce se skvěle hodí na tématickou party, do balonkového trsu nebo narozeninovou oslavu. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Naplněný heliem vydží cca 14 hod. Velikost: 30 cm. Počet: 1 ks.

Latexový balonek - hlava Jednorožce 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexové balonky Halloween bílé krvavé 6 ks Latexové balonky, které jsou jako stvořené na halloweenský večer. Balonky jsou bílé krvavé, lze je naplnit jak heliem tak vzduchem. Skvěle vám pomohou s výzdobou na daný večer. Balonky lze naplnit vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Boho Birthday 6 ks Nafukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Perfektní dekorace pro party Boho Birthday. Doba vznášení při naplnění heliem je cca 10 až 12 hodin. Velikost: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.

Latexové balonky Boho Birthday 6 ks

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Svatební balonky s potiskem Mr a Mrs 33 cm - 6 ks Balonek se svatebním motivem srdíčka + nápis Love. Velikost: 13" (33 cm)Objem: 17, 4 lBalení: 6 ks
Latexový balonek s potiskem Pirátská loď Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátské lodě. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Balonek vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Pirátská loď

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek Princess Disney 30 cm Latexový balonek Princess Disney vhodný na holčičí oslavu narozenin nebo do narozeninového trsu balonků. Mix barev - světle růžová, tmavě růžová a fialová. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Princess Disney 30 cm

Qualatex

17 Kč bez DPH: 14 Kč

Detail

Latexový balonek Jednorožec 30 cm Latexový balonek Jednorožec vhodný do balonkového trsu, narozeninovou oslavu nebo tématickou párty. Vhodný pro nafouknutí vzduchem i heliem. Rozměr: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Jednorožec 30 cm

Party Deco

10 Kč bez DPH: 8 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture