Balonky latexové s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm.
Latexový balonek Sněhulák 56cm Balonek latexový figurka ve tvaru sněhuláka. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 56 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm
Latexový balonek s potiskem it is a Girl Latexový balónek s potiskem it´s Girl! Balonek vhodný pro nafukování héliem. Ideální na oslavu narození dítěte.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek s potiskem Piráti Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátů. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek s potiskem Srdíčka 1 Kulatý nafukovací balonek o průměru 30 cm v pastelových barvách s celoplošným potiskem srdce. Dodáváme v několika barvách. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek s potiskem it is a Boy Latexový balónek s potiskem it´s Boy! Balonek vhodný pro nafukování héliem. Ideální na oslavu narození dítěte.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek s potiskem Motýli 1 Pastelový balonek s potiskem motýli - oboustranný tisk. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost 30 cm. Balení 1 ks.
Latexový balonek s potiskem Pirátská loď Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátské lodě. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Balonek vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek s potiskem Dinosauři Latexový balonek Dinosauři vhodná k naplnění vzduchem i heliem. Ideální na dětské oslavy narozenin nebo party.  Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek Moře 30 cm Latexový balonek s potiskem Moře vhodný na jakoukoliv oslavu narozenin nebo party. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Doba vznášení je zhruba 14 hodin při nafouknutí heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Moře 30 cm

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek Jednorožec 30 cm Latexový balonek Jednorožec vhodný do balonkového trsu, narozeninovou oslavu nebo tématickou párty. Vhodný pro nafouknutí vzduchem i heliem. Rozměr: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.
Latexový balonek Princess 30 cm Latexový balonek s potiskem Princess, se hodí na jakoukoliv princeznovskou party. Balonky lze nafouknout vzduchem i heliem. Dodáváme v mixu barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek Happy Halloween 30 cm Latexový balonek s potiskem Happy Halloween - celoplošný potisk. Dodáváno v mixu barev. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: cca 14 hod. (helium) Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexové balonky Mickey Mouse 6 ks Latexové balonky s potiskem Mickey mouse a jeho kamarádů, vhodné k naplnění heliem i klasicky vzduchem. Rozměry: 27,5 cm Balení: 6 ks.
Latexový balonek bílý se srdíčky 30 cm Bílý balonek se srdíčky, celoplošný potisk, jako romantický dárek nebo jen tak. Balonek vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.
Latexové balonky Avengers 6 ks Klasické nafukovací latexové balonky s motivy známých hrdinů Avengers. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 22, 8 cm (9"). Doba vznášení: cca 6 hod. Balení: 6 ks.

Latexové balonky Avengers 6 ks

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Latexový balonek Baby Mickey 30 cm Latexový balonek s obrázkem postavičky Baby Mickey v různém barevném provedení. Balonek lze naplnit vzduchem i heliem. Rozměry: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.
Latexové balonky Jednorožec - barevný potisk 6 ks Balonek Jednorožec se skvěle hodí na tématickou party. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 27 cm. Počet: 6 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo