Silvestrovská party

Štítky

Cena

Od
Do
Balonek červený 48 cm Velký nafukovací balonek ve velikosti 48 cm, vhodný pro nafukování vzduchem i héliem. Barva: červená. Objem: 57 l. Velikost: 48 cm. Balení: 1 ks.

Balonek červený 48 cm

Gemar Balloons

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek Avengers 30 cm Latexový balonek s celoplošným potiskem, rozměry: 30 cm. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek vydrží nafouknutý 12 až 15 hodin. Dodáno pouze v červené barvě! Rozměry: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Avengers 30 cm

Qualatex

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Latexový balonek Mimoni 23 cm - 6 ks Latexový balonek s motivem Mimoni v barevném mixu budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Balonky lze plnit heliem nebo vzduchem. Rozměry: 23 cm. Doba vznášení: cca 6 hod. Balení: 6 ks.

Latexový balonek Mimoni 23 cm - 6 ks

Amscan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Latexové chromové balonky Jednorožec 33 cm - 5 ks Latexové balonky Jednorožec - Chromové, které vám pomohou vyzdobit a doladit narozeninovou nejednu party. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i héliem. Barva: Mix Velikost: 33 cm. Balení: 5ks.
Latexové chromové balonky Happy Birthday 33 cm - 5 ks Latexové balonky Chromové - Zářivé, které vám pomohou vyzdobit a doladit narozeninovou nejednu party. Barva: Mix Velikost: 33 cm. Balení: 5ks.
Latexové balonky zlato-stříbrné - Happy New Year 30 cm - 6 ks fukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Doba vznášení při naplnění heliem je cca 12 hodin. Velikost: 30. Balení: 6 ks.
Latexové balonky s potiskem 2022 - černé 6 ks Nafukovací latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Perfektní dekorace na Silvestr. Doba vznášení při naplnění heliem je cca 10 až 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky s potiskem 2022 - černé 6 ks

Party Deco

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Latexové balonky stříbrná - bílá Jednorožec 30 cm - 5 ks Balonky latexové v bílé a stříbrné barvě s motivem jednorožce vhodné na tématickou party nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Sloník - světle modré 30 cm - 6 ks Latexové balonky se sloníkem Baby blue, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky metalické Happy Birthday s číslem 60 - 5 ks Balonky latexové v metalických barvách s narozeninovým motivem a označením věku. Oboustranný potisk zajistí že budou balónky krásné ze všech stran.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Pastel Animals - Happy Birthday 33 cm - 5 ks Balonky latexové v s motivem lišky a nápisem Happy Birthday vhodné na tématickou party nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky metalické Happy Birthday s číslem 50 - 5 ks Balonky latexové v metalických barvách s narozeninovým motivem a označením věku. Oboustranný potisk zajistí že budou balónky krásné ze všech stran.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Plameňák 30 cm - 5 ks Balonky latexové v různých barvách s motivem plameňáka vhodné na jakoukoliv akci nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.

Latexové balonky Plameňák 30 cm - 5 ks

Godan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Latexové balonky metalické Happy Birthday s číslem 18 - 5 ks Balonky latexové v metalických barvách s narozeninovým motivem a označením věku. Oboustranný potisk zajistí že budou balónky krásné ze všech stran.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky metalické Happy Birthday s číslem 40 - 5 ks Balonky latexové v metalických barvách s narozeninovým motivem a označením věku. Oboustranný potisk zajistí že budou balónky krásné ze všech stran.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Ladies Night - Rozlučka se svobodou 33 cm - 5 ks Balonky latexové v s motivem v tištěné bílé barvě, vhodné především na rozlučku se svobodou.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky metalické Happy Birthday s číslem 30 - 5 ks Balonky latexové v metalických barvách s narozeninovým motivem a označením věku. Oboustranný potisk zajistí že budou balónky krásné ze všech stran.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Lama 30 cm - 5 ks Balonky latexové v různých barvách s motivem lamy vhodné na jakoukoliv akci nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.

Latexové balonky Lama 30 cm - 5 ks

Godan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Latexové balonky Happy Birthday světle modré 30 cm - 6 ks Latexové balonky Happy Birthday Baby blue, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Happy Birthday premium 33 cm - 5 ks Balonky latexové v s  nápisem Happy Birthday vhodné na tematickou party nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 33 cm. Balení: 5 ks.
Latexové balonky Happy Birthday světle růžové 30 cm - 6 ks Latexové balonky Happy Birthday Baby pink, jsou celoplošně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky fotbal 30 cm - 6 ks Kulatý balonek o průměru 30 cm s celoplošným potiskem fotbalových míčů. Vhodný do trsu balonků, na tématickou party nebo oslavu narozenin sportovce. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky fotbal 30 cm - 6 ks

Party Deco

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Latexové balonky Dinosauři barevní 30 cm - 6 ks Latexové balonky barevní dinosauři jsou celobarevně potištěné a dodáváme je ve velikost 30 cm. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Délka letu při nafukování héliem je cca 12 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture