Balónky a hélium

Štítky

Cena

Od
Do
Latexový balonek Halloween CoCo 30 cm Latexový balonek s potiskem Halloween - celoplošný potisk. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: 20 hod. (helium) Balení: 1 ks.

Latexový balonek Halloween CoCo 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek číslo 0 - 30 cm Latexový balonek pastelové barvy s potiskem číslice 0. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek číslo 0 - 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek bílý Happy New Year 30 cm Latexové balonky o průměru 30 cm pro Vaši silvestrovskou zábavu a stylovou dekoraci.Balonky s potiskem Happy New Year určitě okouzlí vaše hosty a vyzdobí vaši party. Balonky lze nafukovat vzduchem i héliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek bílý Happy New Year 30 cm

Party Deco

9 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexové balonky Pat a Mat - 8 ks Latexové balonky na tématickou party s Patem a Matem. Balonky vám pomohou vyladit vaši výzdobu ať už je nafouknete heliem nebo vzduchem. Velikost: 30 cm. Balení: 8 ks.

Latexové balonky Pat a Mat - 8 ks

Folat

95 Kč bez DPH: 79 Kč

Detail

Latexové balonky Red Pirate 8 ks Latexové balonky Red Pirate vhodné na tématickou party s piráty. Vhodné k naplnění vzduchem a k zavěšení. Lze z balonku vytvořit girlandu. Balení: 8 ks.

Latexové balonky Red Pirate 8 ks

Folat

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Latexové balonky TNT Minecraft - 6 ks Latexové balonky s motivem TNT (případně Minecraft) může být dárkem pro oslavence nebo jako dekorace na narozeninovou party. V balení jsou 3 druhy balonků. Vhodný k naplnění vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky TNT Minecraft - 6 ks

Balonky Praha

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Latexové balonky Minnie Mouse barevný potisk 27 cm - 6 ks Latexové balonky s motivem Minnie Mouse v modré barvě s barevným potiskem, budou hezkým doplňkem každé narozeninové oslavy, tématické party nebo skvělým dárkem pro fanoušky. Balonky lze pnit heliem i vzduchem. Rozměry: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.
Latexové balonky Mickey Mouse 6 ks Latexové balonky s potiskem Mickey mouse a jeho kamarádů, vhodné k naplnění heliem i klasicky vzduchem. Rozměry: 27,5 cm Balení: 6 ks.

Latexové balonky Mickey Mouse 6 ks

Amscan

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Latexové balonky Miluji tě CZ 30 cm - 6 ks Latexové balonky s potiskem. Balení obsahuje 6 balonků ve velikosti 30 cm. Balonky lze plnit héliem, po naplnení létá cca 10-14 hodin. Barva: červená. Rozměr: 30 cm. Objem balonku: 12 l. Balení: 6 ks

Latexové balonky Miluji tě CZ 30 cm - 6 ks

Balonky Praha

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Krystalické balonky 48 cm - mix 25 ks Krystalické balonky o průměru 48 cm, které jsou jedny z nejprodávanějších balonků společně s klasickými balonky. Vhodné pro nafukování heliem i vzduchem. Průměr: 48 cm. Barva: krystalický mix. Balení: 25 ks.

Krystalické balonky 48 cm - mix 25 ks

Gemar Balloons

199 Kč bez DPH: 164 Kč

Detail

Latexové balonky Halloween bílé krvavé 6 ks Latexové balonky, které jsou jako stvořené na halloweenský večer. Balonky jsou bílé krvavé, lze je naplnit jak heliem tak vzduchem. Skvěle vám pomohou s výzdobou na daný večer. Balonky lze naplnit vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Chodící balonek Tlapková Patrola 93 x 137 cm Chodící foliový balonek Tlapková Patrola. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 48 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 93 x 137 cm. Balení: 1 ks.
Foliový nápis HAPPY BIRTHDAY ve zlaté barvě 340 x 35 cm Foliový nápis HAPPY BIRTHDAY ve zlaté barvě. Lze jej plnit pouze vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Písmenka jsou jednotlivé balonky. Rozměry: 340 x 35 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Tlapková patrola Happy Birthday 43 cm Foliový balonek s nápisem Happy Birthday Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 43 cm
Foliový holografický balonek jednorožec 43 cm Foliový holografický balonek s motivem jednorožec, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek zelený s hvězdičkami - Happy Birthday 46 cm Foliový kulatý balonek zelený s hvězdičkami a nápisem Happy Birthday. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový holografický balonek baby Boy 46 cm Foliový balonek holografický s nápisem "baby Boy'' ' vhodný k narození kluka. Možnost použít jako výzdobu nebo jako dárek. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.

Foliový holografický balonek baby Boy 46 cm

Kaleidoscope

55 Kč bez DPH: 45 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture