Party dekorace a výzdoba

Štítky

Cena

Od
Do
Závěsný lampion válec Pretty Pony 28 cm Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny na vaši tématickou party.

Závěsný lampion válec Pretty Pony 28 cm

Amscan

67 Kč bez DPH: 56 Kč

Detail

Závěsný lampion válec Hasič Sam 28 cm Závěsný lampion Hasič Sam 28 cm, který se hodí jak na dekorace pro tematické party ve stylu superhrdinů, tak na lampionové průvody. Velikost: 28 cm. Balení: 1 ks.

Závěsný lampion válec Hasič Sam 28 cm

Amscan

76 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Závěsný lampion válec Tlapková Patrola 28 cm Papírový party lampion s motivem tlakové patroly. Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny na vaši tématické party. Balení: 1 ks.
Závěsný lampion válec Beruška a černý kocour - 28 cm Závěsný lampion s motivy známých hrdinů z pohádky bude skvělou dekorací na party nebo dětskou oslavu. Balení obsahuje i držáček na svíčku a český návod. Balení: 1 ks 
Závěsné spirály Tlapková patrola 2022 - 6 ks Spirály Tlapková patrola, skvělý doplňek, na tématickou party Tlapková patrola. který doladý a dodá atmosferu místnosti. Balení: 6 ks.
Závěsná tabule první narozeniny - růžová 23 x 18 cm Závěsná tabulka na první narozeniny v růžové barvě. Velikost: 22,8 x 17,7 cm. Balení: 1 ks.
Zápichy a ozdoby na cupcaky Halloween - Trick or treat 12 ks Zápichy a ozdoby na cupcaky s dětským halloweenským motivem, vhodný na party nebo oslavu Halloweenu. Balení: 12 ks.
Závěsná tabule první narozeniny - modrá 23 x 18 cm Závěsná tabulka na první narozeniny v modré  barvě. Velikost: 22,8 x 17,7 cm. Balení: 1 ks.
Vlaječková girlanda Halloween - Trick or treat 250 cm Tyto závěsné dekorace v motivu Halloween Trick or treat, určitě budou vidět. Girlandy jsou vhodné i na dětskou oslavu Halloweenu. Vlaječkové girlandy vytvoří super výzdobu a udělají spoustu parády s malým množstvím námahy. Rozměr: 250 cm. Balení: 1 ks.
Tetování na obličej - kočička Jednorázové nalepovací barevné tetování na obličej. Dočasné romantické tetování, dotvoří Váš letní outfit nebo kostým na party v jakémkoliv ročním období.  

Tetování na obličej - kočička

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Tetování na obličej - růžové Jednorázové nalepovací barevné tetování na obličej. Dočasné romantické tetování, dotvoří Váš letní outfit nebo kostým na party v jakémkoliv ročním období.  

Tetování na obličej - růžové

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Tetování na obličej - fialové Jednorázové nalepovací barevné tetování na obličej. Dočasné romantické tetování, dotvoří Váš letní outfit nebo kostým na party v jakémkoliv ročním období.  

Tetování na obličej - fialové

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Tetování na obličej - korunka Jednorázové nalepovací barevné tetování na obličej. Dočasné romantické tetování, dotvoří Váš letní outfit nebo kostým na party v jakémkoliv ročním období.  

Tetování na obličej - korunka

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Šablony na obličej - maska černá Šablony na obličej díky které lze jednoduše vytvořit masku.

Šablony na obličej - maska černá

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Šablony na obličej - maska modrá Šablony na obličej díky které lze jednoduše vytvořit masku.

Šablony na obličej - maska modrá

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Šablony na obličej - maska černá tygr Šablony na obličej díky které lze jednoduše vytvořit masku.

Šablony na obličej - maska černá tygr

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Šablony na obličej - maska zelená Šablony na obličej díky které lze jednoduše vytvořit masku.

Šablony na obličej - maska zelená

Amscan

149 Kč bez DPH: 123 Kč

Detail

Svatební jutový nápis Just Married 23 x 185 cm Banner Just Married skvělý jako závěsná dekorace na svatby či jiné akce. Je možné použít také do fotokoutku jako doplněk při focení. Velikost: 23 x 185 cm. Balení: 1 ks.

Svatební jutový nápis Just Married 23 x 185 cm

Party Deco

159 Kč bez DPH: 131 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo